
- Немає в наявності
- Код: HYSP-520
Тісторозкатка HYSP-520 Rauder
192 290 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТІСТОРОЗКАТКА ПІДЛОГОВА
ширина розкочування 500 мм, сокрості 133 про/хв
розмір валків Ø88х520 мм
розлучення валків 0-35 мм
корпус - нерж.сталь, станина - окр.сталь
потужність: 0,75 кВт/ 220 В
розм. 2340x880x1230 мм
Вага: 190 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1230 мм |
| Ширина | 2340 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 500 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
| Розвід валків | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 190 |
- Ціна: 192 290 ₴





