
- Немає в наявності
- Код: YM-500
Тісторозкатка YM-500 Rauder
30 720 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТІСТОРОЗКАТКА
одна пара валків шириною 500 мм, діаметр 120 мм.
розлучення валків 0-25 мм, регулювання - плавне.
Швидкість обертання валків: 129 об/хв
матеріал: нерж. сталь
потужність: 2,2 кВт/ 220В
розм. 740х530х950
Вага: 145 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2200 Вт |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 500 мм |
| Кількість валків | 1 пара |
| Розвід валків | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 145 |
- Ціна: 30 720 ₴





