
- Немає в наявності
- Код: RKP-3
Піч подова RKP-3 Rauder
63 320 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПІЧ ПІДОВАНА
три камери 835х640х205мм
камера під два листи 600х400 мм
металевий під, цифровий термометр
два термостати, t° = +20/+350 °C
цифровий таймер
лицьова панель — неіржавка сталь
корпус — пофарбована сталь
потужність: 18,15 кВт/380В
разм. 1230x810х1465h
Вага: 200кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 18.15 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Кількість рівнів | 3 |
| Деко | 600x400 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 200 кг |
| Загальна ширина | 1230 мм |
| Загальна довжина | 810 мм |
| Загальна висота | 1465 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 350 град. |
| Мінімальна робоча температура | 20 град. |
- Ціна: 63 320 ₴








