
- Немає в наявності
- Код: LT-100-3F
Тістоміс спіральний LT-100-3F Rauder
165 090 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТІСТОМІС СПІРАЛЬНИЙ
двошвидкісний
дежа незнімна, нерж.сталь - 100 к.
max. завантаження тіста - 70 кг.
швидкість обертання р. о. 125/250 об/хв.,
швидкість обертання чаші 12.5/25 об/хв
реверс, таймер, аварійний вимикач
корпус: сталь-емаль
потужність: 4,5 кВт/ 380 В
розм. 1040x660x1140 мм
Вага: 320 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 320 кг |
| Висота | 1140 мм |
| Ширина | 1040 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RAUDER |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 250 об/хв |
| Номінальна споживана потужність | 4500 Вт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 165 090 ₴


