
- Немає в наявності
- Код: ZCK100P
Чафиндиш ZCK100P Rauder
4 460 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чафиндиш.
Габаритні розміри 630×425×265 мм,
місткість GN 1/1/100,
потужність: 0,9 кВт/220 В
вага 5,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Номінальна споживана потужність | 1 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Чафиндиш |
| Призначення | Для других страв |
| Джерело живлення | Електрика |
| Принцип работы ТЭНов | На водяній бані |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість ємностей | 1 |
| Тип кришки | Знімна |
| Форм-фактор | Переносний |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 630 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Висота | 265 мм |
- Ціна: 4 460 ₴





