
- В наявності
- Код: LB - 44
Хліборізальна машина LB - 44 Rauder
37 520 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХЛІБОРІЗАЛЬНА МАШИНА
товщина скибочок хліба - 8 мм
Регулювання напряму від 50 мм до 400 мм
кількість шматочків - 44
корпус - фарбована сталь
робочі органи - нержавіюча сталь
потужність: 0,37 кВт/ 220 В
розм. 770X650X770
Вага: 78 кг
товщина скибочок хліба - 8 мм
Регулювання напряму від 50 мм до 400 мм
кількість шматочків - 44
корпус - фарбована сталь
робочі органи - нержавіюча сталь
потужність: 0,37 кВт/ 220 В
розм. 770X650X770
Вага: 78 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 78 кг |
| Загальна висота | 770 мм |
| Загальна ширина | 770 мм |
| Загальна довжина | 650 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Вид обладнання | Хліборізка вертикальна |
| Кількість ножів | 44 шт. |
| Товщина нарізки | 8 мм |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
- Ціна: 37 520 ₴
