
- В наявності
- Код: JEF-8
Фритюрниця електрична JEF-8 Rauder
3 420 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФРИТЮРНИЦЯ ЕЛЕКТРИЧНА
об'єм - 8,0 л.
габарити кошика 180х210х105 мм
робочий об'єм 240х300х150 мм
робоча температура, t° = +0/+260°C
матеріал: нержавіюча сталь
потужність: 2,5 кВт/ 220 В
розм. 290x430x280
Вага: 4 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Тип професійної фритюрниці | Періодичної дії |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Опис ємностей професійної фритюрниці | |
| Об'єм 1 ванни фритюрниці | 8 л |
| Матеріал ванни фритюрниці | Нержавіюча сталь |
| Кількість ванн фритюрниці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 300 |
- Ціна: 3 420 ₴






