
- В наявності
- Код: JFM-50
Фаршемешалка — тістоміс JFM-50 Rauder
29 550 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФАРШЕМЕШАЛКА - ТІСТОМІС
перекидний бункер 50 кг
швидкість обертання вала 35 об/хв
має стаціонарні контрлопасти
1 лопать для перемішування
корпус - фарбована сталь
ківш - нерж.сталь
лопать - нерж.сталь
потужність: 2,2 кВт/ 220В
розм. 765x520x890 мм
Вага: 67 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 67 кг |
| Висота | 890 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RAUDER |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 35 об/хв |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2200 Вт |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип тістомісу | Z-подібний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип міксера | Горизонтальний |
- Ціна: 29 550 ₴







