
- В наявності
- Код: JFM-25
Фаршемешалка — тістоміс JFM-25 Rauder
21 110 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФАРШЕМЕШАЛКА - ТІСТОМІС
перекидний бункер 25 кг
швидкість обертання вала 35 об/хв
має стаціонарні контрлопасти
1 лопать для перемішування
корпус - фарбована сталь
ківш - нерж.сталь
лопата - нерж.сталь
потужність: 1,5 кВт/ 220В
розм. 615x410x775
Вага: 46 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип тістомісу | Z-подібний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 35 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 кг |
| Ширина | 615 мм |
| Висота | 775 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип міксера | Горизонтальний |
- Ціна: 21 110 ₴