
- Немає в наявності
- Код: LF-25
Фаршемішалка LF-25 Rauder
35 180 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФАРШЕМЕШАЛКА
перекидний бункер 25 кг
швидкість обертання вала 30 об/хв
має стаціонарні контрлобасті
1 лопать для перемішування
двигун реверсивного типу
корпус — фарбована сталь
ківш — неірж.сталь
лопать — неірж.сталь
потужність: 2,2 кВт/220В
разм. 740x495x720
Вага: 115кг
перекидний бункер 25 кг
швидкість обертання вала 30 об/хв
має стаціонарні контрлобасті
1 лопать для перемішування
двигун реверсивного типу
корпус — фарбована сталь
ківш — неірж.сталь
лопать — неірж.сталь
потужність: 2,2 кВт/220В
разм. 740x495x720
Вага: 115кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 2200 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип тістомісу | Z-подібний |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 30 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 25 л |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 720 мм |
| Довжина | 495 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 35 180 ₴





