
- Немає в наявності
- Код: LF-15
Фаршемішалка LF-15 Rauder
39 870 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФАРШЕМЕШАЛКА
перекидний бункер 15 кг
швидкість обертання вала 33 об/хв
має стаціонарні контрлобасті
1 лопать для перемішування
двигун реверсивного типу
корпус — фарбована сталь
ківш — неірж.сталь
лопать — неірж.сталь
потужність: 1,5 кВт/220В
разм. 630x470x680
Вага: 107кг
перекидний бункер 15 кг
швидкість обертання вала 33 об/хв
має стаціонарні контрлобасті
1 лопать для перемішування
двигун реверсивного типу
корпус — фарбована сталь
ківш — неірж.сталь
лопать — неірж.сталь
потужність: 1,5 кВт/220В
разм. 630x470x680
Вага: 107кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип тістомісу | Z-подібний |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 33 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 15 л |
| Завантаження тесту | 15 кг |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 680 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 39 870 ₴




