
- В наявності
- Код: LT-20-3F
Тістоміс спіральний LT-20-3F Rauder
33 580 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТІСТОМІС СПІРАЛЬНИЙ двошвидкісний
дежа незнімна, нерж.сталь - 20 л.
max. завантаження тіста - 14 кг.
швидкість обертання р. о. 125/250 об/хв.,
швидкість обертання чаші 12.5/25 об/хв
реверс, таймер, аварійний вимикач
корпус: сталь-емаль
потужність: 0,75 кВт/ 380В
розм. 650x350x790 мм
Вага: 117 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 117 кг |
| Висота | 790 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RAUDER |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 750 Вт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 33 580 ₴
