
- В наявності
- Код: LT-50
Тістоміс спіральний LT-50 Rauder
51 450 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТІСТОМІС СПІРАЛЬНИЙ одношвидкісний
дежа незнімна, нерж.сталь - 50 л.
max. завантаження тіста - 31,5 кг
швидкість обертання р. о. 250 об/хв.,
швидкість обертання чаші 25 об/хв
реверс, таймер, аварійний вимикач
корпус: сталь-емаль
потужність: 2,2 кВт/ 220В
розм. 880x530x910 мм
Вага: 150кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 150 кг |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RAUDER |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 2200 Вт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 51 450 ₴
