
- В наявності
- Код: LT-30
Тістоміс спіральний LT-30 Rauder
34 710 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТІСТОМІС СПІРАЛЬНИЙ одношвидкісний
дежа незйомна, нерж.сталь - 30 л.
max. завантаження тісто - 21 кг.
швидкість обертання р. о. 250 об/хв.,
швидкість обертання чаші 25 об/хв
реверс, таймер, аварійний вимикач
корпус: сталь-емаль
потужність: 1,5 кВт/ 220В
розм. 750x440x860
Вага: 130кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 130 кг |
| Висота | 860 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RAUDER |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 34 710 ₴
