
- Немає в наявності
- Код: SB-5700
Супник електричний SB-5700 Rauder
2 390 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СУДНИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ
у комплекті ємність неірж.сталь 5,7 л
з кришкою з неірж.сталі
плавне регулювання температури
у комплекті магнітний тримач для найменування страв
корпус: емальована сталь
потужність: 0,30 кВт/220В
разм. 295x295x410
Вага: 4,2 кг
у комплекті ємність неірж.сталь 5,7 л
з кришкою з неірж.сталі
плавне регулювання температури
у комплекті магнітний тримач для найменування страв
корпус: емальована сталь
потужність: 0,30 кВт/220В
разм. 295x295x410
Вага: 4,2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Номінальна споживана потужність | 0.3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Принцип работы ТЭНов | На водяній бані |
| Матеріал | Сталь |
| Кількість ємностей | 1 |
| Об`єм | 5.7 л |
| Тип кришки | Знімна |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 295 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Висота | 410 мм |
- Ціна: 2 390 ₴
