
- Немає в наявності
- Код: SB-6000
Супник електричний SB-6000 Rauder
2 440 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СУДНИК ЕЛЕКТРИЧНИЙ
у комплекті ємність неірж.сталь 9 л
з кришкою з неірж.сталі
плавне регулювання температури
у комплекті магнітний тримач для найменування страв
корпус: емальована сталь
потужність: 0,30 кВт/220В
разм. 345x345x360
Вага: 5,7 кг
у комплекті ємність неірж.сталь 9 л
з кришкою з неірж.сталі
плавне регулювання температури
у комплекті магнітний тримач для найменування страв
корпус: емальована сталь
потужність: 0,30 кВт/220В
разм. 345x345x360
Вага: 5,7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Номінальна споживана потужність | 0.3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Марміт |
| Призначення | Для перших страв |
| Джерело живлення | Електрика |
| Форма | Кругла |
| Кількість ємностей | 1 |
| Об`єм | 9 л |
| Тип кришки | Знімна |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 345 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Висота | 360 мм |
- Ціна: 2 440 ₴
