
- Немає в наявності
- Код: SRHB 2200TN
Стіл холодильний SRHB 2200TN Rauder
46 900 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СТОЛ ХОЛОДИЛЬНИЙ
2 двері, неіржавка стільниця з бортиком
t°= -2°/+8 °C, об'єм 282 л
примусовий обдування
t° довкілля +33 °C
клімат клас SN.N.ST
матеріал — неірж.сталь
потужність: 0,34 кВт/220В
разм. 1360x700x950
вага: 100 кг
2 двері, неіржавка стільниця з бортиком
t°= -2°/+8 °C, об'єм 282 л
примусовий обдування
t° довкілля +33 °C
клімат клас SN.N.ST
матеріал — неірж.сталь
потужність: 0,34 кВт/220В
разм. 1360x700x950
вага: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Кліматичний клас | N, SN, ST |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 340 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1360 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 100 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 282 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
- Ціна: 46 900 ₴