
- В наявності
- Код: SRP S903
Стіл для піци SRP S903 Rauder
49 010 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СТОЛ ДЛЯ ПІЦИ
3 двері,
стільниця — граніт
t°= +2°/+8°C,
об'єм 368 л
місткість 8хGN1/6 (без гастроємкостей)
t° довкілля +33 °C
клімат клас SN.N.ST
виготовлення — неірж.сталь
потужність: 0,23 кВт/220В
разм. 1365x700x1050
вага: 110 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 230 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Вага | 110 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 368 л |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Тип двері | Розпашна |
- Ціна: 49 010 ₴




