
- В наявності
- Код: JMAGIC-50
Сокоохолоджувач JMAGIC-50 Rauder
24 390 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СКОХОЛОДНИК
об'єм колби 1х50 літрів
t° охолодження напою +7/+12 °C
тип перемішування — активаторний
корпус — неірж.сталь
потужність: 0,300 кВт/220В
разм. 520x520x735
Вага: 25 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість сортів напою | 1 |
| Кількість кранів | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 735 мм |
| Довжина | 520 мм |
- Ціна: 24 390 ₴
