
- Немає в наявності
- Код: LMAGIC-15х3
Сокоохолоджувач LMAGIC-15х3 Rauder
27 200 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СКОХОЛОДНИК
об'єм колби 3х15 літрів
t° охолодження напою +5/+10 °C
тип перемішування — активаторний
корпус — неірж.сталь
потужність: 0,37 кВт/220В
разм. 610x450x665
Вага: 43 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість сортів напою | 3 |
| Кількість кранів | 3 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 665 мм |
| Довжина | 450 мм |
- Ціна: 27 200 ₴
