
- Немає в наявності
- Код: LGM-801A
Соковичавниця для твердих фруктів і овочів LGM-801A Rauder
4 460 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СОКОВИЖЕННЯ ДЛЯ ТВОРДИХ ФРУКТІВ, ЩО ОВОРИМАННЯ
діаметр завантаження 75 мм
відцентрова з контейнером для макухи
дві швидкості 8000/18000 об/хв.
робочі частини — неірж.сталь
корпус — неірж.сталь
потужність: 0,80 кВт/220В
разм. 350x240x410
Вага: 4,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 2 л |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 18000 об/хв |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини, Вулична торгівля |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Діаметр завантажувального отвору | 75 мм |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Форма центрифуги | Конічна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 5 кг |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Штовхач | Так |
- Ціна: 4 460 ₴
