
- В наявності
- Код: LSPRM
Соковижималка ручна для цитрусових LSPRM Rauder
2 300 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СОКОВИЖИМАЛКА РУЧНА ДЛЯ ЦИТРУСОВАНИХ (у тому числі гранат)
колба та конус — нержавіюча сталь — Ø 110
корпус чавун, молоткова емаль
розм. 172x180x405
Вага: 6,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Професійне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Комплектація | |
| Кількість конусних насадок | 1 |
- Ціна: 2 300 ₴
