
- Немає в наявності
- Код: CPE-650-4T
Плита електрична CPE-650-4T Rauder
26 220 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЛИТА ЕЛЕКТРИЧНА
4 КРУГЛЕНІ КОНФОРКИ
конфорки Ø 2х190,Ø 2х230 мм — 4х2,0 кВт
потужність: 8,00 кВт/220 В
разм. 750х710х350
Вага: 26 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 8 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Ширина | 750 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Висота | 350 мм |
| Опис робочої поверхні і зон нагріву | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Тип робочої поверхні | Роздільна |
| Кількість зон нагріву | 4 |
| Матеріал робочої поверхні | Чавун |
- Ціна: 26 220 ₴