
- В наявності
- Код: YPM-2090
Пила для кістки та м'яса з м'ясорубкой YPM-2090 Rauder
30 020 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПИЛКАА ДЛЯ КІСТКИ ТА М'ЯСА С М'ЯСОРУБКОЙ
продуктивність м'ясорубки 80 кг/год
довжина полотна - 2090 мм
товщина різу 4-220 мм
висота нарізки 250 мм
швидкість полотна 15 м/с
робоча поверхня 380х365 мм
робоча поверхня рухома
робочі органи - нерж. сталь
корпус - сталь пофарбована
потужність: 0,55 кВт/ 220В
розм. 640x520x1485 мм
Вага: 47 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Для оброблення тушки |
| Потужність | 0.55 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1485 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип обладнання за мобільністю | Стаціонарний |
| Форма пили | Стрічкова |
- Ціна: 30 020 ₴




