
- В наявності
- Код: LPM-1650
Пила для кістки та м'яса LPM-1650 Rauder
25 800 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПИЛА ДЛЯ КІСТКИ ТА М'ЯСА
довжина полотна - 1650 мм
товщина різу 4-180 мм
висота нарізки 220 мм
швидкість полотна 15 м/с
робоча поверхня 380х365 мм
корпус - алюміній пофарбований
потужність: 0,75 кВт/ 220В
розм. 450x480x880
Вага: 45 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 0.75 кВт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Форма пили | Стрічкова |
- Ціна: 25 800 ₴

