
- Немає в наявності
- Код: LKP-8
Піч конвекційна із зволоженням LKP-8 Rauder
41 130 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕЧЬ КОНВЕКЦІЙНА
із зволожуванням
4 рівні листів 600x400 мм
температура +50°/+300°С,
2 вентилятора реверсивні,
підсвічення
таймер 0-105 хв
у комплекті 4 решітки 600x400
матеріал: нерж.сталь
потужність: 6,4 кВт/ 220 В
разм. 834x672x572
Вага: 70 кг.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 70 кг |
| Загальна висота | 572 мм |
| Загальна ширина | 834 мм |
| Загальна довжина | 672 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість рівнів | 4 |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу, Підсвічування, Реверсивний вентилятор, Ручна подача вологості, Таймер |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
- Ціна: 41 130 ₴


