
- Немає в наявності
- Код: LKP-4
Піч конвекційна із зволоженням LKP-4 Rauder
32 360 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПІЧ КОНВЕКЦІЙНА
із зволожуванням і грилем
4 рівні листів 440 x320 мм
температура +50°/+300°С,
2 вентилятора,
підсвічування
таймер 60 хв
в комплекті 4 листи з алюмінію, тримач листів, шланг підключення до води
матеріал: нерж.сталь
потужність: 2,67 + 2 кВт/ 220 В
розм. 595x530x570
Вага: 39 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 39 кг |
| Загальна висота | 570 мм |
| Загальна ширина | 595 мм |
| Загальна довжина | 530 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВт |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу, Підсвічування, Ручна подача вологості, Таймер |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
- Ціна: 32 360 ₴


