
- В наявності
- Код: LKP-1
Піч конвекційна LKP-1 Rauder
23 450 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПІЧКА КОНВЕКЦІОННА
без зволоження
4 рівні дек 440х320 мм
температура +50°/+300°С,
2 вентилятори,
підсвітка
таймер 60 хв
у комплекті 4 дека алюміній, тримач дек
матеріал: нерж.сталь
потужність: 2,67 кВт/220 В
разм. 595x530x570
Вага: 37 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | Електрика |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Підсвічування, Таймер |
| Кількість рівнів | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Загальна ширина | 595 мм |
| Загальна довжина | 530 мм |
| Загальна висота | 570 мм |
- Ціна: 23 450 ₴


