
- Немає в наявності
- Код: LP-6
Конвектомат LP-6 Rauder
28 140 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОНВЕКТОМАТ
Без зволоження
4 рівня GN 1/1 (530х325 мм)
температура +50°/+300°С,
гриль і нижній нагр. елемент,
підсвічування
таймер для випічки 0-60 хв
таймер для м'яса, риби, овочів 0-180 хв
в комплекті 4 решітки GN 1/1
матеріал: нерж.сталь
потужність: 2,85 + 2,05 кВт/ 220 В
розм. 796x670x580
Вага: 70 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 70 кг |
| Загальна висота | 580 мм |
| Загальна ширина | 796 мм |
| Загальна довжина | 670 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу, Підсвічування, Ручна подача вологості, Таймер |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
- Ціна: 28 140 ₴

