
- Немає в наявності
- Код: LL-32S
М'ясорубка електрична LL-32S Rauder
25 330 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'ЯСОРУБКА ЕЛЕКТРИЧНА (Enterprise)
продуктивність 300 кг/годину
захист від перевантажень
комплектується: 2 ножі, решітки 6мм, 8мм
матеріал - нерж.сталь
вентильований двигун реверс є
потужність: 1,5 кВт/ 220В
розм. 630x270x440 мм
Вага: 33,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 34 кг |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна продуктивність | 300 кг |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Особливості | Обдув двигуна, Реверс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 630 мм |
- Ціна: 25 330 ₴
