
- Немає в наявності
- Код: LL-22S
М'ясорубка електрична LL-22S Rauder
21 110 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'ЯСОРУБКА ЕЛЕКТРИЧНА (Enterprise)
продуктивність 200 кг/год
захист від перевантажень
комплектується: 2 ножі, решітки 5,5 мм, 7,5 мм
матеріал — неірж.сталь
вентильований двигун реверс є
потужність: 0,85 кВт/220В
разм. 585x270x390
Вага: 27кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Максимальна продуктивність | 200 кг |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Номінальна споживана потужність | 850 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 585 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 390 мм |
- Ціна: 21 110 ₴


