
- В наявності
- Код: LL - 8S
М'ясорубка електрична LL — 8S Rauder
12 660 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'ЯСОРУБКА ЕЛЕКТРИЧНА (Enterprise)
продуктивність 80 кг/год
захист від перевантажень
комплектується: 1 ніж, решітки 5 мм, 8 мм
матеріал — неірж.сталь
вентильований двигун
реверс є
потужність: 0,25 кВт/220В
разм. 400x250x370
Вага: 15кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Максимальна продуктивність | 80 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Вид обладнання | М'ясорубка стандартна |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Обдув двигуна, Реверс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 370 мм |
- Ціна: 12 660 ₴
