
- Немає в наявності
- Код: LM-50
Міксер планетарний LM-50 Rauder
168 840 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МІКСЕР ПЛАНЕТАРНИЙ
об'єм діжі 50,0 л.
три швидкості 74/141/277 об/хв
блокування при відкритті захисту
захист від перевантаження
в комплекті віночок, лопатка, спіраль
матеріал: чавун, нерж.сталь
потужність: 2,2 кВт/ 380 В
розм. 710x630x1350 мм
Вага: 390 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 390 кг |
| Висота | 1350 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RAUDER |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип міксера | Планетарний |
| Номінальна споживана потужність | 2200 Вт |
| Вид обладнання | Міксер |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 168 840 ₴
