
- В наявності
- Код: LM-30
Міксер планетарний LM-30 Rauder
35 410 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МІКСЕР ПЛАНЕТАРНИЙ
об'єм діжі 30,0 л.
три швидкості 110/200/420 об/хв
блокування при відкритті захисту
захист від перевантаження
в комплекті віночок, лопатка, спіраль
матеріал: чавун, нерж.сталь
потужність: 1,5 кВт/ 220 В
розм. 470x430x880 мм
Вага: 104 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 104 кг |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RAUDER |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип міксера | Планетарний |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Вид обладнання | Міксер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 35 410 ₴

