
- В наявності
- Код: LM-10
Міксер планетарний LM-10 Rauder
24 390 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МІКСЕР ПЛАНЕТАРНИЙ
об'єм діжі 10,0 л.
три швидкості 90/160/300 об/хв
блокування при відкритті захисту
захист від перевантаження
в комплекті віничок, лопатка, спіраль
матеріал: чавун, нерж.сталь
потужність: 0,37 кВт/ 220 В
розм. 380x350x640
Вага: 67кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 67 кг |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | RAUDER |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип міксера | Планетарний |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Вид обладнання | Міксер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 24 390 ₴
