
- Немає в наявності
- Код: LM-7
Міксер планетарний LM-7 Rauder
17 310 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МІКСЕР ПЛАНЕТЕРНИЙ
об'єм дежі 7,0 л.
варіатор швидкості 80-660 об/хв
блокування під час підняття голови та відкривання захисту
захист від перевантаження
у комплекті віночок, лопатка, спіраль
матеріал: алюміній, нерж.сталь
потужність: 0,35 кВт/220 В
разм. 400x250x390
Вага: 23кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип міксера | Планетарний |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 17 310 ₴



