
- Немає в наявності
- Код: LMM-01
Міксер молочний LMM-01 Rauder
3 750 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МІКСЕР ПЛОЧНИЙ
один неірж.склянка 900 мл
варіатор швидкості 6000/15000 об/хв.
матеріал: алюміній
комплект: насадка для м'яких фруктів і ягід.
потужність: 0,30 кВт/220В
разм. 200x230x490
Вага: 4 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна споживана потужність | 300 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Міксер |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна швидкість обертання | 15000 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Регулювання швидкості ножа |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 490 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Об'єм 1 ємкості | 900 мл |
- Ціна: 3 750 ₴
