
- Немає в наявності
- Код: CLK-168
Льодокрошувач вертикальний CLK-168 Rauder
8 210 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЛЕДОКРОШИТЕЛЬ ВЕРТИКАЛЬНЫЙ
продуктивність ~120 кг/год
бункер 1 кг,
, лід крихітка,
регулювання ступеня подрібнення
швидкість 320 об/хв
корпус — пластик
розмір льоду можна регулювати за допомогою ручки,
леза з неіржавкої сталі,
бункер пластиковий потужність: 0,25 кВт/220В разм. 370х290х420 Вага: 12,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Колір корпусу | Синій |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна продуктивність | 120 кг/год |
| Максимальна швидкість обертання | 320 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 290 мм |
- Ціна: 8 210 ₴

