
- В наявності
- Код: CLK-260A
Льодоподрібнювач горизонтальний CLK-260A Rauder
2 350 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЛЬОДОПОДРІБНЮВАЧ ГОРИЗОНТАЛЬНИЙ
продуктивність ~80 кг/год
бункер 0,5 кг , лід сніг
швидкість 1450 об/хв
корпус - пластик
ніж і горловина - нерж.сталь
потужність: 0,25 кВт/ 220В
розм. 400х180х300
Вага: 4,0 кг
продуктивність ~80 кг/год
бункер 0,5 кг , лід сніг
швидкість 1450 об/хв
корпус - пластик
ніж і горловина - нерж.сталь
потужність: 0,25 кВт/ 220В
розм. 400х180х300
Вага: 4,0 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 1450 об/хв |
| Максимальна продуктивність | 80 кг/год |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 180 мм |
- Ціна: 2 350 ₴

