
- Немає в наявності
- Код: CNB-200FT
Льодогенератор CNB-200FT Rauder
14 770 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЛЬОДОГЕНЕРАТОР
бутильований + підключається до водопроводу + фільтр тонкої очистки в комплекті
продуктивність 20 кг/добу
лід за цикл: 24 обсяг
об'єм зберігання льоду: 13 кг
тип льоду - кубик
підлогова модель,
хладагент: R134A
клімат клас SN.N.ST
мікроконтролер з цифровим РК-екраном
підсвічування бункера
матеріал: пластик нержавіюча сталь
потужність: 0,2 кВт/ 220 В
розм. 475x420x637
Вага: 20 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Висота | 637 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 475 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість підключення до водопроводу | Так |
| Максимальна продуктивність | 20 кг |
| Номінальна споживана потужність | 200 Вт |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид льоду | Кубикові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість резервуару для льоду | 13 |
- Ціна: 14 770 ₴


