
- Немає в наявності
- Код: HR-12
Куттер HR-12 Rauder
24 620 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КУТТЕР
об'єм - 12 літрів (Ø 253х250һ)
регульована швидкість 940-2470 об/хв.
матеріал: нержавіюча сталь
потужність: 2 кВт / 220 В
розм. 523х316х489 мм
Вага : 21,75 кг
об'єм - 12 літрів (Ø 253х250һ)
регульована швидкість 940-2470 об/хв.
матеріал: нержавіюча сталь
потужність: 2 кВт / 220 В
розм. 523х316х489 мм
Вага : 21,75 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 21.75 кг |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 2470 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 2000 Вт |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 489 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Довжина | 523 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Об'єм ємності | 12 л |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 24 620 ₴


