
- В наявності
- Код: HR-9
Куттер HR-9 Rauder
20 120 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КУТТЕР
об'єм - 9 літрів (Ø 253х205һ)
регульована швидкість 940-2470 об/хв.
матеріал: нержавіюча сталь
потужність: 1,8 кВт / 220 В
розм. 523х316х444
Вага : 20,4
об'єм - 9 літрів (Ø 253х205һ)
регульована швидкість 940-2470 об/хв.
матеріал: нержавіюча сталь
потужність: 1,8 кВт / 220 В
розм. 523х316х444
Вага : 20,4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 20.4 кг |
| Виробник | RAUDER |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість обертання | 2470 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1800 Вт |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 444 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Довжина | 523 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Об'єм ємності | 9 л |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 20 120 ₴

