
- В наявності
- Код: CKM-800
Кавомолка гастрономічна CKM-800 Rauder
13 370 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОФЕМОЛКА ГАСТРОНОМІЧНА
ручне керування,
1500 об./хв.
плоскі жорна Ø 87 мм,
регулятор ступеня помелу,
бункер 1,0 кг
корпус — лакований алюміній
потужність: 0,36 кВт/220В
разм. 300х200х460
Вага: 11 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 360 Вт |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 1000 г |
| Об'єм контейнера для зерен | 1000 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приводу | Електропривод |
| Призначення | Професійне |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 11 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
- Ціна: 13 370 ₴

