
- Немає в наявності
- Код: CKM-600
Кавомолка гастрономічна CKM-600 Rauder
4 460 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КОФЕМОЛКА ГАСТРОНОМІЧНА
ручне керування, 3000 об./хв.
плоскі жорна Ø 61 мм,
регулятор ступеня помелу, бункер 0,35 кг
корпус — лакований алюміній
потужність: 0,1 кВт/220В
разм. 365х275х120
Вага: 3,0 кг
ручне керування, 3000 об./хв.
плоскі жорна Ø 61 мм,
регулятор ступеня помелу, бункер 0,35 кг
корпус — лакований алюміній
потужність: 0,1 кВт/220В
разм. 365х275х120
Вага: 3,0 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 350 г |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип приводу | Електропривод |
| Призначення | Професійне |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
- Ціна: 4 460 ₴





