
- Немає в наявності
- Код: WB-30
Кип'ятильник WB-30 Rauder
3 660 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
КИП'ЯТИЛЬНИК
разм.емк. Ø 349x285h
tº= +30 +100 °C, термостат
корпус — неіржавка сталь
потужність: 3,0 кВт/220 В
разм. 465х460х440
Вага: 4,34 кг
разм.емк. Ø 349x285h
tº= +30 +100 °C, термостат
корпус — неіржавка сталь
потужність: 3,0 кВт/220 В
разм. 465х460х440
Вага: 4,34 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Тип обладнання | Наливна |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Розташування | Настільне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.34 кг |
| Ширина | 465 мм |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 440 мм |
| Діаметр | 349 мм |
| Глибина | 285 мм |
- Ціна: 3 660 ₴
