
- Немає в наявності
- Код: ZCF303
Диспенсер для сока ZCF303 Rauder
9 800 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДИСПЕНСЕР ДЛЯ СОКА
об'єм 7+7+7 л.
Колба — пластик
внтур.колба — неірж Ø 60 мм довжин. 265 мм
разм. 870х350х565
Вага: 12,4 кг
об'єм 7+7+7 л.
Колба — пластик
внтур.колба — неірж Ø 60 мм довжин. 265 мм
разм. 870х350х565
Вага: 12,4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 565 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Вага | 12.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 350 мм |
- Ціна: 9 800 ₴


