
- Немає в наявності
- Код: LHD-10
Диспенсер для гарячих напоїв LHD-10 Rauder
18 060 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ДИСПЕНСЕР ДЛЯ ГОРЯЧІХ НАПІТКІВ
завантаження 10 л
температура t° = +0/+85°C
бойлер — неірж.сталь
високотемпературна полікарбонатна чаша, система прогрівання Bain-marie, безперервне перемішування
корпус — високоякісний пластик
потужність: 1,0 кВт/220В
разм. 410x280x580
Вага: 7,5 кг
завантаження 10 л
температура t° = +0/+85°C
бойлер — неірж.сталь
високотемпературна полікарбонатна чаша, система прогрівання Bain-marie, безперервне перемішування
корпус — високоякісний пластик
потужність: 1,0 кВт/220В
разм. 410x280x580
Вага: 7,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна споживана потужність | 1000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Кількість сортів напою | 1 |
| Кількість кранів | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 280 мм |
- Ціна: 18 060 ₴
