
- В наявності
- Код: JRG-05G
Гриль роликовий зі склом JRG-05G Rauder
5 110 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГРИЛЬ РОЛИКИЙ СТЕКЛОМ
робоча поверхня 5 роликів
1 регулятор мощности, t° = +50/+300°C
корпус — неірж.сталь
потужність: 0,75 кВт/220 В
разм. 570x280x460
Вага: 10,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид гриль обладнання | Гриль роліковий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 5 110 ₴