
- Немає в наявності
- Код: JVT-3
Вітрина теплова JVT-3 Rauder
5 020 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІТРИНА ТЕПІЛОВА
2 хромовані полиці,
розмір полиць: 600х300х250
температурний режим 30° to 110°,
подсветка.
потужність 0,60/220 В.
Розм. 660х450х610
Вага: 20 кг
2 хромовані полиці,
розмір полиць: 600х300х250
температурний режим 30° to 110°,
подсветка.
потужність 0,60/220 В.
Розм. 660х450х610
Вага: 20 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Розташування | Настільне |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал дверей | Скло |
| Спосіб відкривання дверей | Розсувний |
| Конфигурация стекла | Гнуте |
| Кількість рівнів | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Ширина | 660 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 610 мм |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 110 |
- Ціна: 5 020 ₴
