
- В наявності
- Код: SRV 2000/330
Вітрина для топінгу SRV 2000/330 Rauder
24 860 ₴
+380 (67) 561-85-11
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІТРИНА ДЛЯ ТОППІНГА
температура 0°/+10 °C
під 10хGN1/4 (без гастроємкостей)
виготовлення: нерж.сталь
потужність: 0,12/220В
разм. 2000x335xh225/h435
вага: 34 кг
температура 0°/+10 °C
під 10хGN1/4 (без гастроємкостей)
виготовлення: нерж.сталь
потужність: 0,12/220В
разм. 2000x335xh225/h435
вага: 34 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 34 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Автоматичне регулювання температури | Так |
| Тип кришки | Пряма |
| Матеріал кришки | Скло |
- Ціна: 24 860 ₴



